כל הריונית מכירה את המשפט "הריון זה 8 חודשים ועוד שנה שלמה" כן, אנחנו יודעות שהחודש האחרון פשוט לא נגמר- כבד לנו, אנחנו עייפות, כל הזמן צריכות לשירותים ובעיקר רוצות לסיים את הסאגה ולהכיר את התינוק החדש. ואז התינוק מגיע.. וכל העולם מתהפך ועובר למחזור של שלוש שעות.

היום נגמר ואתם סוף סוף נכנסים למיטה החמימה עם הפיג'מה המפנקת ואפעס.. לא מצליחים להירדם. אז אתם מסתובבים מצד לצד, סופרים כבשים, פילים ומגיעים למאה מהר וגם לאט, מריצים את כל היום שעבר מהר בראש וחוזרים לבדוק אם ואיך עניתם לגננת, לבוסית או ללקוח. ושוב מסתכלים על השעון ואז מתחילים להילחץ שמחר תהיו עייפים ועדיין לא מצליחים להירדם.

מכירים את אלו שקמים כל בוקר עם חיוך על הפנים, שאין להם פקקים, מספיקים לשלב בית, עבודה, חדר כושר וכמובן לאכול רק אוכל בריא? גם אנחנו לא.

אנחנו הישראלים אוהבים קיץ. מה זה אוהבים, מתים על הקיץ. על השמש, הים, האבטיח, הענבים והמלון ובעיקר על העובדה שהשמש שוקעת מאוחר ואפשר להספיק כל כך הרבה גם אחרי העבודה.
אתם יכולים לתאר איך זה לגור במדינות צפוניות שאין בהן כמעט שמש ולא רק ביום? מחקרים רבים מוכיחים כי יש קשר ישיר בין אור השמש לדכדוך. כלומר, במדינות קרות שאין להן אור שמש טבעי, אחוז גדול יותר באוכלוסייה סובל מתסמיני דכדוך ודכדוך לאורך כל השנה.

לאחרונה פורסמו 2 סריקות על ידי מנהל התרופות האמריקאי (FDA)(1) ומינהל התרופות של השוק האירופאי המשותף2 סקירות לגבי שימוש מושכל בתוספי תזונה.

הסתיו כבר נוקש על הדלת. פתאום נעים יותר להסתובב בחוץ, האוויר הקריר מלטף ואפילו גורם לנו לקרוץ לקרדיגן, לצעיף ולנעליים סגורות.
אך עם הסתיו, החורף והבגדים הארוכים, אנחנו מקבלים (ולא כ"כ בברכה) גם את האלרגיות, המחלות, הצינון והשפעת.

גם אתם מרגישים לפעמים איך כל העולם על הכתפיים שלכם? כל כך הרבה משימות, מחשבות ובעיקר דברים לעשות ולהספיק.. וכן, אפשר להסכים ש- 24 שעות זה ממש לא מספיק לכל הדברים.
אז מה אפשר לעשות כדי להוריד את הלחץ והעומס? התשובה היא להוסיף!

זה אחד הימים המאושרים והמכוננים ביותר שהיו לך בחיים- היום שבוא הבאת חיים חדשים לעולם.

אחת מתופעות הלוואי המוכרות של התרופות נוגדות הדיכאון כולן אך בעיקר תרופות מקבוצת חסמי קליטת הסרוטונין מחדש (SSRIs) היא פגיעה בתפקוד המיני. עכשיו סבורים מומחים שפרוזאק, סרוקסט, פקסיל,ציפרלקס ושאר התרופות מהקבוצה המכונות 'גלולות אושר', שפועלות על המעביר העצבי סרוטונין, גם פוגמות ביכולת לאהוב וליצור קשר רגשי וגם פוגעות בתפקודים המיניים בקרב גברים ונשים הנוטלים אותם.

בואו נשים את הקלפים על השולחן, כל אחד יסבול מדיכאון במהלך חייו. ההבדל בין האנשים השונים היא רמת הדיכאון ומשך הזמן וכמובן האם מדובר במקרה חד פעמי או שמא מדובר בדיכאון כרוני.

חומצה פולית (B9)- החומצה הטובה המגנה על כלל מערכות הגוף - מהראש ועד קצות האצבעות

לדיכאון - פנים שונות ומגוונות-כיצד מבדילים בין הסוגים השונים ודרגת חומרתם וכיצד מתגברים עליו בדרכים טבעיות?!

בעולם בו עצב ודיכאון מלווים את כולנו בשלבים שונים בחיים, כל אחד מאתנו מחפש דרכים פשוטות וטבעיות שיטעינו אותנו באנרגיות חדשות, שמחה ורעננות מתפרצת שתשנה את מהלך היום מן הקצה אל הקצה.

כן, כן גם זה יכול לקרות...

חמש הסיבות הנפוצות ביותר לתופעה, וכיצד מבעירים מחדש את אש התשוקה?

תאמינו לא - לא רק נשים מקבלות כאבי ראש מסתוריים כשהעניינים מתחילים להתחמם בגזרת המיטה.. מהן הסיבות לכך?

אנשים רבים חווים בתקופות שונות בחייהם עצב, דכדוך ותשישות רגשית המלווים לא פעם בשינויי התנהגות ובתסמינים פיזיים.

יש לנו כל כך הרבה משימות לעשות ולהספיק כל היום- עבודה, ילדים, משפחה, אוכל, פקקים, טלפונים, פגישות ובין לבין אנחנו שוכחים לתת גם לעצמנו "קצת" אוויר לנשימה.

עבודה, פגישות, משימות, דד ליין, ילדים, חוגים, רופאים, הורים, משכנתא, חובות, חופשה בקיץ וגם קצת "זמן אישי"- לפעמים אנחנו מרגישים שאנחנו מגיעים לסוף היום עם לשון בחוץ וראש מלא במחשבות ותכנונים ליום שאחרי.

לחץ היא אחת התופעות השכיחות ביותר במאה ה-21. מחקרים הראו כי לפחות 64% מכלל האוכלוסייה סובלים ממצב לחץ ביולוגי ברמות שונות.

עכשיו זה בדיוק הזמן הנכון להבין למה זה קורה וכיצד תוכלו לצאת מזה!
כל מה שאתם צריכים לדעת על השפעותיו של שעון החורף והטיפים המושלמים שיאפשרו לכם להיות במיטבכם וליהנות מהחורף!

תבלין הקסם העתיק מהווה פתרון יצירתי לדיכאון, מצבי רוח, לחץ חרדות, הפרעות קשב, אכילה והפרעות שינה וכל זאת - ללא תופעות לוואי

זה קורה אחת לכמה שנים בהם המדע מאשר את מה שידעו עמים עתיקים כבר לפני אלפי שנים ומצליחים להביא להוכחה מדעית.