כן, כן גם זה יכול לקרות...

חמש הסיבות הנפוצות ביותר לתופעה, וכיצד מבעירים מחדש את אש התשוקה?

תאמינו לא - לא רק נשים מקבלות כאבי ראש מסתוריים כשהעניינים מתחילים להתחמם בגזרת המיטה.. מהן הסיבות לכך?

כפי שאומרת האמרה הידועה- "בשביל טנגו צריך שניים". אבל מה קורה כשלגבר לא בא?

מחקרים מראים כי בקרב 20% מהזוגות בארץ, בן הזוג נמנע מקיום יחסי מין וכי הבעיה נפוצה בכל הגילאים. הזוגות מדווחים כי לא רק שהגבר אינו מתלונן על תדירות נמוכה של יחסי המין, אלא שהוא אף נמנע בכל דרך ממגע מיני אינטימי עם תירוצים כמו כאבי ראש, בעיות בעבודה, מצבי רוח ועוד.

בדרך כלל הבעיה נובעת מבעיה בזוגיות, ממצבי לחץ, ומבעיות רפואיות. הנה חמש הסיבות הנפוצות ביותר .
  1. החזרת השליטה לידי הגבר. חושבות שרק אתן משתמשות בסקס בקלף מיקוח?! חשובנה שוב! במידה והגבר שלכן ירגיש שהוא איבד שילטה בזוגיות, הוא ירצה להחזיר לעצמו את השליטה ואחת הדרכים היא להראות לך שאת לא זו ששולטת בחיי המין בזוגיות שלכם אלא הוא, והוא זה שיקבע מתי תיהני מסקס.
  2. פחד מכישלון. גבר שאינו בטוח בביצועיו בחדר המיטות או סובל מזקפה או משפיכה מוקדמת ינסה לתפוס מרחק ולהימנע כמה שיותר מקרבה אינטימית.
  3. שובע מיני. כאשר הגבר מרגיש צורך להפוך לאב, לפתח קריירה ולצמוח מבחינה אישית, הפוקוס והתשוקה עוברים לנושאים אחרים בחייו. התשוקה המינית פוחתת והוא מגיע לשובע מיני מהר יותר. האישה לעומתו, מפתחת בטחון עצמי, מרגישה טוב יותר עם הנשיות והמיניות שלה ומגלה עניין רב יותר בסקס.
  4. "דיכאון גברי אחרי לידה". חלק מהגברים חווים רתיעה לאחר שצפו באישה יולדת ואינם מסכימים לגעת בה. בנוסף, הם חשים חסרי אונים לבדם ורוצים להתנתק ולהתרחק.
  5. ירידה ברמת הטסטוסטרון. החל מגיל 45 - כל גבר חווה ירידה ברמת הטסטוסטרון. דבר המוריד משמעותית את החשק להיכנס למיטה באופן טבעי.
מה ניתן לעשות?

ישנם כמה פתרונות אפקטיביים המשלבים טיפול זוגי, פסיכולוגי או מיני עם תרופות או תוספי תזונה לאיזון הורמונלי.
לרכישה ופרטים נוספים היכנסו עכשיו »