לדיכאון - פנים שונות ומגוונות-כיצד מבדילים בין הסוגים השונים ודרגת חומרתם וכיצד מתגברים עליו בדרכים טבעיות?!
הנה התשובות לפניכם.
בשנים האחרונות- דיכאון הפך לשכיח בכל העולם. אבל לצערנו הוא לא תמיד מאובחן. מדוע?הסיבה לכך היא שלדיכאון ישנם ביטויים רבים, שהרבה אנשים נותנים להם פירו

שים שונים- שלא תמיד קשורים למציאות ואפילו יכולים להזיק ולהרע לאדם החווה דיכאון.

אם כן, כיצד מבדילים בין הפנים השונות של דיכאון לסתם מצב רוח או אדישות?

אלו הם סוגי הדיכאון השונים:

דיכאון מינורי

מצב של דכדוך הנמשך בין כשבועיים- ועד כשנתיים, המשפיע לרעה על סקרנותו של האדם, על רמת הריכוז שלו ועל רמת העניין שלו בדברים שבעבר מאוד עניינו אותו, אך לא במידה שתפריע לתפקוד היום יומי שלו.

דיכאון כרוני קל

מצב שבין עצבות מתמשכת ודיכאון בינוני המתחיל מרגע קשה או טראומטי, נמשך מעל לשנתיים ואינו תואם את אישיות האדם שמולנו.
במצב זה התחושות הדיכאוניות והפחדים מלוות את האדם שמולנו בעיקר ברגעים בהם הוא לבדו- בבקרים ובערבים. אך כאשר הוא נמצא עם חברים, בעבודה, במשפחה או עם בן/בת הזוג ומבצע פעילויות שונות- דעתו מוסחת והוא מרגיש טוב יותר עם עצמו.

דיכאון מז'ורי

מצב דיכאוני קשה הנמשך בין שבועיים-שנתיים ומקשה על התפקוד היומי של האדם הנמצא מולנו. הפחדים וחוסר היכולת שלו לחוות הנאה, מורגשים בעוצמות גבוהות יותר והם משתלטים על כל תחומי החיים. הוא יחוש חרדה, תשישות, קשיים גדולים בריכוז, שינויים קיצוניים במצב הרוח במהלך היום שעלולים להוביל גם לשינויים קיצוניים בתיאבון ולהפרעות שינה. הוא יחוש הרבה תסכול מהסביבה שלו ומעצמו, וירגיש צורך להתבודד. הוא ישחה ברגשות אשם, יתקשה להגיע לידי החלטות ויגלה גם מחשבות אובדניות.

דיכאון כרוני

מצב של דיכאון מז'ורי הנמשך יותר משנתיים. מצב בו האדם שמולכם מתעורר כל בוקר עם פחדים וחששות המשתקים כמעט לחלוטין את התפקוד היומי שלו.
התחושות עליהן דיברנו קודם לכן ילוו אותו במהלך כל היום, לסירוגין ובעוצמות גבוהות , ובמקרה זה פעילויות, אנשים ומקומות שעוררו בו שמחה בעבר כבר לא יספיקו להסחת הדעת.

כיצד, אם כן, מעלים את החיוך חזרה ונהנים מרעננות טבעית לאורך כל היום?

התשובה: תוספי תזונה טבעיים ובטוחים כמו SAFFRROX .

SAFFRROX - התוסף המדהים מבית חברת נווה פארמה מבוסס על תמציות זעפרן, כורכום, חומצה פולית, מגנזיום ו-ויטמין B- ה-מרכיבים שיקפיצו את רמות הסרוטונין והדופמין בדם וירימו את מצב רוחכם.
לפרטים נוספים ורכישה היכנסו »