תבלין הקסם העתיק מהווה פתרון יצירתי לדיכאון, מצבי רוח, לחץ חרדות, הפרעות קשב, אכילה והפרעות שינה וכל זאת - ללא תופעות לוואי

הזעפרן, אחד התבלינים העתיקים והיקרים ביותר, מופק ישירות מצלקות פרח הכורכום ומכיל נוגדי חמצון המועילים מאוד לגופנו. הם מחזקים את המערכת החיסונית, מנקים את הדם מכולסטרול ומסייעים לפצעים בגופנו להבריא מהר יותר.

מאות בשנים נחשב הזעפרן לפתרון קסם לשורה אינסופית של בעיות בריאותיות. החל מוויסות לחץ הדם, שיפור מצב הרוח ומתן מרץ, דרך טיפול באנמיה, מחלות לב, טיפול בליקויים במערכת העיכול ובמחלות ניווניות של המח ועד לטיפולים קוסמטיים, מתן ריכוז ומחשבה צלולה ומפוקסת והגברת החשק המיני.

קראתם נכון: מסתבר שזה אלפי שנים, בתרבויות שונות, זעפרן נחשב לסם המשרה אהבה.

יותר מכך: בכל הנוגע למצבי רוח ודיכאון, מומחים אומרים כיום שבזעפרן ישנן יכולות שוות ערך לתרופות כמו פרוזאק, וואליום ואפילו רטאלין.

כיצד זה פועל הזעפרן?

הזעפרן מכיל תרכובות טבעיות המשפרות את היכולות הקוגניטיביות שלנו. הוא מכיל גם כמויות גדולות של מגנזיום. ה-מינרל המסייע לייצר כמויות גדולות יותר של סרוטונין בגופנו. הסרוטונין הוא מוליך עצבי הגורם לנו לחוש שלווה, רוגע ושמחה. לכן הוא פועל כמו תרופות המרשם הרגילות, אבל בשל מקורו בצמח טבעי, הוא עובד בצורה הרבה יותר עדינה ללא תחושת קהות החושים, המתלווה פעמים רבות לנטילת תרופות המרשם.

ועוד: בגלל השלווה והרוגע שהזעפרן נוסך, תהליך ההרדמות שלנו בלילה הופך לנטול דאגות, קל ומהיר יותר. מחקרים מראים שהשפעתו החיובית של הזעפרן על המוח ועל מצב הרוח, מסייעים גם לאנשים המתמודדים עם הפרעות אכילה והשמנה, שכן, הוא מגביר את תחושת השובע, תורם לתחושה הטובה של ערנות, מגביר את רמת אנרגיות בגופנו ומשיב את הרצון שלנו להיות פעילים יותר.

הסוד שבנטילת הזעפרן הוא במינון מאוזן. שכן, מינון גבוה מידי עשוי לגרום גם הוא לבעיות.
אז כיצד תיהנו מכל הדברים הטובים שיש לזעפרן להציע ותשמרו על מינון מאוזן ותקין?

Saffrox מבית נווה פארמה - הוא הדרך הבטוחה שלכם ליהנות מסגולותיו של הזעפרן. התוסף החדשני מבוסס על תמציות זעפרן, כורכום, נגזרת ייחודית של חומצה פולית, מגנזיום ו-ויטמין B, חומרים טבעיים שעושים נפלאות בגופנו.